Ми зробимо Ваші подорожі
НЕЗАБУТНІМИ і ДОСТУПНИМИ

Послуги Компанії

Hotel

Бронювання готелів

Ви не знаєте як обрати готель? Хочете жити в затишному номері чи розкішних апартаментах? Залиште цю проблему нам. Наші співробітники підберуть для Вас найбільш відповідні варіанти як для відпочинку, так і для ділової подорожі.

Seminar

Організація конференцій, семінарів

Вам потрібно провести конференцію? Не знаєте як оптимально організувати семінар? У цьому питанні Вам допоможуть наші кваліфіковані співробітники. Ми складемо оптимальну пропозицію по проведенню заходу, знайдемо кращі конференц-зали для Вас. A також складемо і розрахуємо бюджет.

Transfer

Oрганізація трансферів

Після тривалого переїзду хочеться якнайшвидше дістатися у потрібне місце. Для цього наша компанія надає послуги трансферу в будь-яку точку міста. Ви можете з комфортом доїхати за необхідною адресою. Трансфер надається як у аеропорт, так і на залізничні та автобусні станції міста.

Tickets

Продаж залізничних, авіа та автобусних квитків

При плануванні хорошого відпочинку чи бізнес-подорожі велику роль відіграє переїзд. Усі ми хочемо подорожувати з комфортом й витрачати на це мінімум часу і сил. Наша компанія робить все для Вашої зручності. На нашому сайті можна обрати й забронювати квитки в будь-якому напрямку.

Visa

Оформлення закордонних паспортів і віз

Если Вы собрались за рубеж, но нет времени стоять очередь в посольстве или оформлять загранпаспорт не переживайте! Обратившись в нашу компанию вы избежите этих неприятных моментов. Наши сотрудники в кротчайшие сроки оформят для Вас необходимые документы для выезда за рубеж.

Послуги Для агенцій Про компанію FAQ

2019 © Всі права захищено. Ворлдсервіс Групп