Ми готуємо унікальну програму лояльності ґрунтуючись на
Ваших індивідуальних потребах

Про нашу роботу

Ми маємо багаторічний досвід надання бізнес тревел рішень для корпоративних клієнтів та індивідуальних програм відпочинку для туристів. Ми розуміємо важливість надання найкращих варіантів за адекватною ціною. Найкращі варіанти формуються за оцінками наших Клієнтів, відгуками туристів, рекомендаціями партнерів.

З нашою історією і прихильністю наших постійних Клієнтів, в поєднанні зі зростанням числа програм лояльності на туристичному ринку, ми гарантуємо Вам найкращі умови співпраці для Вашої індивідуальної програми лояльності.

Партнерство з Ворлдсервіс груп означає, що ми будемо пропонувати своїм Клієнтам відмінні варіанти подорожі за конкурентноздатною ціною - з найвищим рівнем обслуговування клієнтів, регулюючи вартість послуг і задоволеність Клієнта наданим сервісом.


Наш підхід простий: ми з'ясовуємо Ваш унікальний набір потреб і очікувань.
Звідти ми створюємо індивідуальні рішення для програми лояльності.

Основные моменты включают:");?>

  • пользователи имеют возможность заказать отдых лучших туроператоров Украины и мира, круизы, авиабилеты, отели, железнодорожные и автобусные билеты
  • самостійне замовлення послуг через сайт агентства з використанням нашого консьєрж-сервісу
  • індивідуальні та персоналізовані дані користувача
  • унікальний досвід Ваших подорожей і способу життя
  • ексклюзивні пропозиції наших партнерів, які доступні тільки для Клієнтів програми лояльності.
  • програма кредитування від банку партнера.

Онлайн бронювання:

Наша On-line система бронювання туристичних послуг дозволяє підібрати найрізноманітніші варіанти подорожі та відпочинку, проживання в готелях і апартаментах для самого вимогливого користувача.

Якщо запит на бронювання подорожі є складним, наш тревел менеджер по телефону допоможе Вам правильно сформувати замовлення для онлайн бронювання, або зафіксує всі Ваші побажання і підготує індивідуальну пропозицію.Ми визнаємо, що кожна програма лояльності відрізняється, і готуємо індивідуальні пропозиції, які базуються на Ваших уподобаннях стосовно авіакомпаній, рівня готельних сервісів, регіоні світу, а також на тривалості нашого співробітництва.

Клієнтоорієнтованість

Наш багаторічний досвід роботи в бізнес туризмі доводить здатність справлятися з ситуаціями різної складності і знаходити рішення в найкоротші терміни. Наша команда готова приймати рішення в інтересах Клієнта. Наша місія полягає у формуванні кращих пропозицій, наданні кращого сервісу і діяльності завжди в інтересах клієнтів

Давайте обговоримо, як ми можемо організувати Ваш захід, бізнес поїздку або відпочинок, щоб Ви особисто могли переконатися в нашій відповідальності.Послуги Для агенцій Про компанію FAQ

2019 © Всі права захищено. Ворлдсервіс Групп